By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking

  • 57 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

2-slaapkamer By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking Liverpool appartement is ook op slechts 7 minuten lopen van de Mendip Hills gesitueerd. Het appartement van 57 m² is gelegen op afstand van 8 km tot Liverpool Lime Street treinstation en op een korte afstand van Church Road/blackwood Ave busstation.

Dit appartement biedt gasten een woonkamer en een keuken, evenals modern comfort zoals airconditioning en een wasmachine. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in de accommodatie.

By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartementen bieden een complete keuken voorzien van een oven en een vaatwasser.

Dit 1-badkamer appartement is gelegen op 10 minuten rijafstand van het Conferentiecentrum Lace en op 15 minuten rijafstand van de Kathedraal van Liverpool. Het ouderlijk huis van Paul McCartney ligt op afstand van 2 km tot deze accommodatie. By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement is op 10 minuten rijden van de luchthaven Liverpool John Lennon.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking Liverpool
Calderstones Apartment With Parking
Mobiele prijsaanbieding

Calderstones Apartment With Parking

4.0
Behoorlijk 4 beoordelingen
1.3 km van de accommodatie
USD 280 USD 252
per nacht
Woolton Rd Flat Near John Lennon Airport, Free Parking & Wifi - Pass The Keys
Mobiele prijsaanbieding

Woolton Rd Flat Near John Lennon Airport, Free Parking & Wifi - Pass The Keys

7.7
Goed 3 beoordelingen
2 km van de accommodatie
USD 226 USD 203
per nacht
Spacious 1 Bed Apartment In Liverpool - Sleeps 6
Mobiele prijsaanbieding

Spacious 1 Bed Apartment In Liverpool - Sleeps 6

4.0
Behoorlijk 1 beoordeling
2.4 km van de accommodatie
USD 172 USD 155
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Liverpool John Lennon
    6 km

    Treinstations

    West Allerton Railway Station
    2,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement te vinden?
      By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement is naast de Mendip Hills gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement?
      Populaire plekken in de buurt van By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement zijn onder andere het ouderlijk huis van Paul McCartney, het Conferentiecentrum Lace, de Kathedraal van Liverpool.
    • Hoeveel kost het om bij By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement te verblijven?
      De huurprijs van By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement is £325.
    • Welke betaalmethoden worden in By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement geaccepteerd?
      Bij By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement kunnen gasten betalen met American Express, Mastercard en Visa en andere betaalwijzen.
    • Is er een keuken in By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement?
      Bij By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement vinden gasten een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement?
      By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking appartement heeft een totale oppervlakte van 57 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Liverpool John Lennon
    6 km

    Treinstations

    West Allerton Railway Station
    2,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    By Allerton Manor & Beatles Spots Free Parking Liverpool

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten